KAYSERİ MOBİL KAPICILIKKayseri Mobil Kapıcılık

"Bazı bina veya site sakinleri, artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler nedeniyle sabit kapıcı istihdam edemiyor. Bina yöneticileri kapıcı istihdamı ve temizlik noktasında sıkıntı yaşıyor. Site yöneticileri çareyi mobil kapıcılık sisteminde buldu."

Gün geçtikçe artan yasal yükümlülükler ve artan maliyetler nedeniyle Kapıcılık sisteminde sıkça duyduğumuz haberler bunlar. Bina veya sitenin ortak kullanım alanlarının temizlik işleri mobil kapıcılık sayesinde daha ucuza yapılıyor. Site sakinleri, binanın temizlik, çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata ,firmamızın mobil kapıcılarını tercih ederek daha hesaplı bir şekilde yaptırıyor.

Peki nedir Mobil Kapıcılık?

Kayseri Mobil Kapıcılık

Sabit Bir kapıcı istihdam etmeden, yasal yükümlülüklerle, sigortayla, tazminatla, iş güvenliği tedbirleri ile uğraşmadan binanızın veya sitenizin günlük, haftalık ve aylık temizliklerini, çöp alma ve bahçe düzenleme işlerini, disiplinli bir firmanın desteği ile üniformalı, prensipli mobil kapıcılara yaptırılma işlemidir.Biz, sigortalı çalıştırdığımız temizlik personeli ile her türlü güvenlik tedbirini alıp, çalışanımızla ilgili her türlü yasal yükümlülüğü yerine getirerek binanızın düzenli temizliğini yapar, çöpleri toplarız.

Siz de sadece temizlik ile ilgili kuralları belirler ve temizlik bedelini dairelerden toplarsınız. Bütün sorumluluğunuz bu!

Detaylı bilgi ve randevu talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.