KAYSERİ BÖCEK İLAÇLAMAKayseri Böcek İlaçlama

Ev, İş yeri, Özel ve Resmi kurumlarda bulunan her türlü böcek, haşere, fare vb. kemirgenlerin bulunduğu ortamın ilaçlanması ve müteakiben önleyici tedbirlerin alınması hizmetini de veren firmamız, Böcek ilaçlama ve kemirgen (Fare) mücadelesinde; profesyonel kadromuz, ve kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Kayseri Böcek İlaçlama hizmeti de veren firmamız Kayseri Mega Temizlik, Sağlık Bakanlığı Mevzuatına ve Türkiye Halk Sağlığı Yönetmeliğinin getirdiği tüm gereksinimlere uygun izin ve belgelerle hizmet vermektedir.

Haşere Türleri Uygulamalarımız

Hamam Böceği İlaçlama
Pire İlaçlama
Fare – Sıçan İlaçlama
Tahta Kurusu İlaçlama
Karınca İlaçlama
Kene İlaçlama
Sinek İlaçlama
Sivrisinek İlaçlama vb. tüm haşerelerin ilaçlanması, yaşam alanlarınızdan yok edilmesi için, profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kayseri Böcek İlaçlama Uygulama Alanları

Ev ilaçlaması
Apartman İlaçlaması
Site İlaçlaması
Kafe (cafe) İlaçlaması
Restaurant İlaçlaması
Otel İlaçlaması
Okul ve Eğitim Kurumları İlaçlması
Fabrika İlaçlaması vb. tüm yaşam ve kamusal alanlarınızda; Böcek İlaçlama, Fare İlaçlaması gibi problemleriniz için profesyonel ekibimizle, kesin ve garantili çözüm sunuyoruz.

Ev Böcek İlaçlaması

Ev içi böcek ilaçlamalarımızda müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.

Ev içi genel bir keşif yapılır. Soruna neden olan böcek, haşere veya diğer zararlının tipi, türü belirlenmeye çalışılır.

Öncelikle mutfak dolapları sonra da evin genelinde haşere aktivitesi aranır ve popülasyonu ölçülür.

Haşere, böcek veya diğer zararlıların neden olduğu durum ortaya konduktan sonra bu zararlıya uygun pestisit, jel seçilir.

Uygulama yapılır.

Banyo ve mutfak tesisat girişleri özellikle haşere sorununu tetikleyecek çatlak ve yarıklarda, bu uygulama sırasında tespit edilip müşteriye bilgi verilir.

Böcek, haşere veya fare ilaçlaması öncesinde yada sonrasında ev içinde hiç bir hazırlık yapmak gerekmez.

Kullanılan böcek, haşere ve fare ilaçları WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından onaylı ruhsatlı kokusuz ve leke bırakmayan ilaçlardır. Özellikle böcek ilaçları, trake solunum yapan yani böcekleri hedef alan ilaçlardır. Bu sebeple akciğer solunumu yapan insan için sağlığa olumsuz bir etkisi yoktur.

Bu sebeple evi terk etmek yada mutfak araç gereçlerinin yerini değiştirmek zorunda kalınmaz.

İlaçlama bitiminde kullanılan ilaçlar "Marka ve Miktarları" ile detaylı bir rapor halinde garanti kapsamındaki tarihi belirten bir rapor, müşterilerimize teslim edilir.Özel ve Resmi Kurum, İş yeri, Atölye, Fabrika Böcek İlaçlaması

İş yeri böcek ilaçlaması, ev içi böcek uygulamalarından farklı olarak daha kapsamlı ve çeşitli olmasıdır. Çünkü iş yerinin tipine göre buradaki zararlı türleri farklılıklar göstermektedir. Her iş yeri kendi sektörüne göre zararlılar ile mücadele etmektedir. Bir fırın için en büyük sorun fare iken bir tekstil atölyesi için bu problem güve olabilir.

Bu durumda böcek, haşere, fare türü çok iyi belirlenmelidir. Bazen bir yerine birkaç zararlı türü aynı anda aktivite göstermektedir.

Biri için uygulanan pestisit diğerinin çoğalmasına neden olabilir. Bu yüzden iş yerleri için ön keşif ve bu keşifler için alınan kararlar çok doğru ve zamanında uygulamaları gerektirir.

Uzman kadromuz, müşterilerimiz ile verilen gün ve saate sadık kalınarak önce ön keşif yapılır. Bu keşifte zararlının aktivite yaptığı alanlar belirlenir. Zararlının iş yerine giriş çıkış yaptığı bölgeler tespit edilir, işaretlenir. Bir yerine birkaç zararlı var ise her biri için doğru olduğu kadar diğerinin aktivitesini arttırmayacak olan ilaç seçilir, uygulamalar tercih edilir.

Uygulama yapıldıktan sonra periyodik takip ile aktivitenin azalması ve yok edildiği teyit edilir. İş yeri ilaçlamalarında kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü onaylı insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi olmayan ilaçlardır. Bu sebeple ilaçlama yapılan alanda işi bırakmak veya ara vermek gerekmez.

İşyeri, atölye ve fabrika içi kullandığımız tüm böcek ilaçlama maddeleri, jel uygulamaları kokusuz ve uzun süreli etkilidir. İş yeriniz için doğru ilaçlama firmasını bulduğunuzu sizi ikna edeceğimize eminiz. Güler yüzlü ve bilgilendirici uzman kadromuzu gönül rahatlığı ile tercih edeceksiniz.
Detaylı bilgi ve randevu talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.