FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği, faaliyet sektörüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamaları da değişiklik gösterebilmektedir.

Firmamız her alanda olduğu gibi fabrika temizliğinde de uzman personeli ile hizmet vermektedir. Fabrika temizliği için öncelikle firmamız temizlik yapılacak olan fabrikada ekspertiz çalışması yapar. Bu şekilde fabrikada temizlik işlerinde görevlendirilecek personel seçimi yaparak aynı zamanda fabrikanın durumuna göre kullanılacak ekipmanı da tespit ederiz. Bu şekilde sizlere daha sağlıklı bir teklif sunarak sonradan çıkabilecek sürpriz masraflara karşı sizi korumuş oluruz.

Fabrika temizliği iş kazalarını önlemek içinde önemli bir faktördür. Fabrika temizliğinde sadece yer temizliği değil aynı zamanda makine parkurlarının temizliği, dış cephe temizliği, dış cephe cam temizlikleri de yapılmaktadır. Bu sayede sürekli gözetim altında olan fabrika sahası olası problemlerin daha önceden tespit edilerek gerekli önlemlerin alınması sağlanacaktır.

Fabrika temizlik hizmetimiz :Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olmaktadır.