EV TEMİZLİĞİ

Herkes, evinin pırıl pırıl ve düzenli olmasını ister. Evdeki dağınıklığı toparlamak ev işlerinin en yorucu olanıdır. Evinizi neredeyse dip köşe temizlersiniz, fakat ertesi gün baktığınızda ortalıkta temizlikten eser yoktur. Rutin olarak tekrarlanan bu kabus, ister istemez sizi ev temizliğinden soğutur.

Günlük hayat koşuşturmacasına kendinize bile zaman ayıramazken, ev temizliğinde geçen süreyi düşününce temizlik adeta sizin için bir kabus olur. Yorgunluk da cabası tabi. İçinizdeki ses bir yandan ‟Boş ver temizlik şirketi araştır’’ derken, diğer yandan ‟ Zaten benim yaptığım gibi yapamazlar. Sonra tekrardan ben temizlik yapacaksam ne anlamı var, hem cebime hem zamanıma yazık’’ diye düşünürsünüz.

Mega Temizlik olara, evinize tıpkı sizin gösterdiğiniz özveri ve itinayı göstererek çalışacak olan kadromuzla her çeşit temizlik hizmetini sizlere sunmak için çalışıyoruz.

Mega Temizlik profesyonel bir yaklaşımla sizleri “gündelikçi bulma” telaşından kurtarıyor. Standart üniformasını giymiş görevliler tarafından sağlanan günlük ev temizliği hizmeti güvenilir ellerle, gözünüz arkada kalmadan özenle yapılıyor. Sundukları hizmete yönelik özel eğitim almış genç grup görevlileri tüm temizlik kimyasallarını ve sünger ya da bez gibi malzemeleri yanında getiriyor.