DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Evlerimizin iç temizliği kadar dış cephe temizliği de önemlidir. Şehir hayatında yaşamın çoğalması ile birlikte çok katlı binalarda artmıştır.

Binaların "dış cephe temizliği" oldukça dikkat gerektiren ve titizlikle yapılması gereken bir temizlik çeşididir. Bunun için uzman bir ekip gerekir.Dış cephe temizliğinin en önemli unsuru çalışacak ekibin güvenliğini sağlamaktır. Çok katlı binaların dış cephelerinin temizliği ve onarımı yapılırken gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Çok katlı binaların dış cephe temizliğini genel temizlik elemanları yapamaz.

Firmamız Mega Temizlik uygun ekipmanı ve deneyimli personeli ile özenle dış cephe temizliğini uluslararası standartlar çerçevesinde malzemeler kullanarak yapmaktadır.

Dış cephe temizliği yapılırken binadaki pencere açıklıkları tespit edilir ve özel solüsyonlar ile temizleme işlemi yapılır. Özellikle temizlik esnasında cam silme konusunda daha detaylı çalışmaktayız. Dış cephelerde genellikle meydana gelen sorunlardan biri de yağmur, kar gibi doğa olaylarının bıraktığı lekelerdir. Kötü görünüm meydana getiren bu lekelerin temizlenmesinde özel solüsyonlar kullanmaktayız.

Firmamız farklı lekeler ya da paslar için farklı dezenfekte ürünleri kullanmaktadır. Duvarların iç yapısına zarar vermeden, herhangi bir kırma ya da dökme işlemi yapmadan binalarınızın dış cephe temizliğini yapmaktayız.

Firmamız ile iletişime geçerek sunduğumuz hizmetler ve dış cephe temizliği fiyatı hakkında ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin fikirlerini de önemseyerek hizmet sunmaktayız.