BANKA TEMİZLİĞİ

Banka temizliği özel şartlar içeren eleman güvenilirliğinin olmasını ve uzun süre çalışmış eleman niteliği kazanmış olması getirmektedir. Elemanların ofis ve işyeri temizliğinde belirttiğimiz hususları içermesi gerekmektedir.

Ofis ve işyeri temizliklerinde olduğu gibi temizlik zamanında diğer çalışan elemanları hiç bir zaman rahatsız etmemek önemli husustur.Bu unsurları dikkate alarak tüm bankalara temizlik hizmeti verilmektedir.

Banka temizliğinde de biz Mega Temizlik olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla gelerek bankanızda yapılıcak olan temizlik işlerini kusursuz bir şekilde yaparak sizlere temiz ve hijyenik bir ortam sağlarız.

Bankalarımız insan topluluklarının sık geldiği yerlerdir,Bu nedenle Mega Temizlik Şirketi ekibi de bunları göz önünde alarak, temizlik hizmetinizi itinalı bir şekilde yaparak sizleri hijyenik,rahat ve huzurlu bir ortama kavuşturur.

Mega Temizlik Şirketi olarak hiç bir zaman temizlik hizmetlerimizden taviz vermedik ve vermeyeceğiz,sizler temizlik hizmeti ihtiyacı duyduğunuz anda bizlere bir telefon ederek bir gün öncesinden randevu alarak temizlik hizmetiniz bankanıza gelinerek sizin istediğiniz bir şekilde temizlik yapılacaktır.Şirketimiz hizmette sınır tanımayan ve güler yüzlü profesyonel personellerle çalışarak sizlerin memnuniyetini de göz önünde bulundurarak İzmir ve ege bölgesi civarında temizlik hizmeti vermeye devam etmektedir.Hedefimiz İzmir ve ege bölgesinde şirketimizi tanıtarak en iyi üst seviyelere çıkarmaktır. Biz Mega Temizlik Şirketi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız….